• EUR
Košík 0 - €0.00

O Nás

O spoločnosti Kandiny

Ďakujeme, že ste navštívili Kandiny. Poskytujeme stovky účelových odevov pre globálnych zákazníkov, naši klienti sú z USA, Európy a Austrálie atď. Vo viac ako 100 krajinách po celom svete.

Ako spoločnosť založená viac ako 10 rokov nám môžete dôverovať v bezpečnosť nakupovania, kvalitu výrobkov a služby zákazníkom. Kandiny ponúka rýchly a ľahký proces nákupu online a ponúka všetkým našim klientom špecializovaný a informovaný tím služieb zákazníkom.

1.Vysoká Kvalita ⁄ Dostupné Ceny

Kandiny je na misii objaviť spôsob, akým nakupujete šaty. Sme presvedčení, že každý by mal mať možnosť vlastniť vysoko kvalitné, odborne vyrobené kúsky s vlastným prispôsobením - všetko za prijateľnú cenu!

2.Rýchla Preprava

Kandiny kladie priority na prvé miesto a dodáva sa po celom svete s DHL. Poskytujeme zrýchlené lodné dopravy, ako aj možnosti týkajúce sa rozpočtu. Keď používame medzinárodne dôveryhodných poskytovateľov logistických služieb, získate pokoj, keď viete, že vaše dôležité zásoby sa tam budú nachádzať, keď ich budete potrebovať.

3.Najlepšie Služby Zákazníkom

Naša starostlivosť o zákazníka obsluhuje viac ako 1 milión zákazníkov spoločnosti Kandiny vo viac ako 100 krajinách. Sme tu, aby sme počuli vašu spätnú väzbu a integrovali ju späť do nášho dizajnu, konštrukcie a vízie. Našou starostlivosťou o zákazníka je reagovať do 24 hodín alebo menej. Pre nás je to viac než len predaj šiat, je to o získaní dôvery s výnimočnými službami.

'Štandardné Doručenie' Odhad nákladov na dopravu: €0.00