• EUR
Košík 0 - €0.00

Možnosti Platby

KREDITNÉ KARTY

Prijímame karty Visa, Mastercard, American Express, Discover a JCB. Upozorňujeme, že karty vydané miestnymi bankami, ktoré nenesú jedno z týchto log, nebudú akceptované našou globálnou spracovateľskou službou. V takom prípade odporúčame PayPal ako alternatívu.

PAYPAL

Použite akýkoľvek spôsob platby z rastúceho zoznamu spôsobov, ako financovať účet PayPal vo vašej krajine. Po financovaní účtu PayPal môžete využiť našu expresnú funkciu PayPal na jedno kliknutie na urýchlenie platby.

ALIPAY

Ako spôsob platby si môžete vybrať Alipay a pomocou našej funkcie platby jedným kliknutím na Alipay zrýchlite výplatu.

AFTERPAY

Za nákup platte viac ako štyri rovnaké splátky splatné každé dva týždne. Umožňuje vám platiť, keď vám to najviac vyhovuje. Táto možnosť platby je k dispozícii iba pri objednávkach v USA.

UCHOVÁVAJTE KREDITNÉ A DARČOVÉ CERTIFIKÁTY

Samozrejme môžete použiť aj obchodný kredit alebo darčekový certifikát / darčekový kód. Každý darčekový certifikát má darčekový kód, ktorý môžete ľahko zadať pri dokončení platby. NIKDY nevyprší ich platnosť a môžu sa kombinovať s propagačnými akciami a zľavami.

Všetky transakcie odoslané na použitie sú šifrované pomocou 128 SSL softvéru, ktorý šifruje informácie, ktoré zadáte, aby ich ochránili pred odpočúvaním externými stranami. REVOLVE sa zaväzuje udržiavať najvyššiu úroveň bezpečnosti a ochrany proti podvodom. Neustále aktualizujeme najnovšie bezpečnostné technológie, aby sme zaistili dôvernosť a bezpečnosť informácií o vašej kreditnej karte, kontaktných údajoch a dodacích / fakturačných údajoch..

Objednávky môžu podliehať overeniu platby. V záujme ochrany našich zákazníkov chceme zabezpečiť, aby každá objednávka, ktorú expedujeme, bola schválená držiteľom karty. Ak je vaša objednávka pozastavená, okamžite sa s vami spojíme, aby sme zaistili, že oneskorenia sú minimálne.

Pokiaľ je to možné, spoločnosť Revolve sa pokúsi spracovať vašu platbu v miestnej mene. Existujú však určité obmedzenia a špeciálne prípady, keď budeme musieť vašu kartu účtovať v USD. V týchto prípadoch konverzia spracúva vaša finančná inštitúcia.

Za všetky objednávky zasielané do Kalifornie, Wisconsinu alebo New Yorku účtujeme daň z obratu. Pri objednávaní tovaru na tieto miesta sa počas platby na webe zobrazí daň.

'Štandardné Doručenie' Odhad nákladov na dopravu: €0.00