• EUR
Košík 0 - €0.00

FAQ

1. Ako sledovať moju objednávku? 

Po odoslaní vašej objednávky vám pošleme zásielkový list s číslom zásielky, ktoré môžete vziať na kontrolu podrobných informácií na oficiálnej webovej stránke príslušných prepravcov.
Sledovacie odkazy:
DHL:
www.dhl.com

2. Ako môžem Kontaktovať Zákaznícky Servis?   

-Živá Pomoc---24 Hodín Nedeľa - Piatok.
Ak nie sme k dispozícii online, zanechajte nám správu a my vám odpovieme do 8 hodín.
-Email---Môžete nám poslať e-mail
čo potrebujete, na čo vám odpovieme do 12 hodín, cez víkendy 48 hodín.

3. Môžem zmeniť informácie objednávky po odoslaní potvrdzujúci e-mail?

Áno, všetky objednávky je možné zmeniť do 24 hodín po zakúpení tovaru, pretože vaše potvrdenie dostaneme e-mail.

4. Ako Zrušiť Objednávku?

Chápeme, že je veľmi dôležité, aby ste si objednali šaty pre vašu osobitnú príležitosť, a preto sme s ohľadom na to sformulovali našu politiku zrušenia. Je však dôležité si uvedomiť, že naše šaty sú vyrobené na zákazku. Po začatí procesu prispôsobenia už nie je možné materiály opätovne použiť. Upozorňujeme, že po zadaní objednávky je ešte stále čas zmeniť názor. Podrobnosti nájdete v našich pravidlách zrušenia nižšie.

Storno Podmienky

- Objednávky zrušené do 12 hodín od potvrdenia platby budú mať nárok na čiastočnú refundáciu pozostávajúcu z úplných nákladov na dopravu a 90% kúpnej ceny produktu.
- Objednávky zrušené do 12-24 hodín od potvrdenia platby budú mať nárok na čiastočnú refundáciu pozostávajúcu z úplných nákladov na dopravu a 80% kúpnej ceny produktu.
- Objednávky zrušené do 24 - 48 hodín od potvrdenia platby budú mať nárok na čiastočnú refundáciu pozostávajúcu z úplných nákladov na dopravu a 50% kúpnej ceny produktu.
- Objednávky zrušené po 48 hodinách od potvrdenia platby budú mať nárok iba na čiastočné vrátenie všetkých nákladov na dopravu.
- Po odoslaní objednávky už nie je možné ju zrušiť.

Ak chcete objednávku zrušiť, prihláste sa na Moje Objednávky, vyberte objednávku, s ktorou potrebujete pomoc, a požiadajte o zrušenie. Alebo kliknite Kontaktuj Nás pokračovať.

Akcia Časové Rámce Vrátená Suma
Výrobok Prepravné Náklady
Zrušenie Do 12 hodín od potvrdenia objednávky 90% 100%
Do 12-24 hodín od potvrdenia objednávky 80% 100%
Do 24-48 hodín od potvrdenia objednávky 50% 100%
Viac ako 48 hodín sa nedodáva nikto 100%
Objednávka bola odoslaná nikto nikto

5. Kedy by som si mal objednať?

Navrhnuté svadobné šaty obvykle dostanete do 12 až 15 dní od potvrdenia objednávky. Preto vám odporúčame objednať si mesiac pred dátumom svadby, aby ste nám poskytli viac času na opätovné potvrdenie, odoslanie a odoslanie. Alebo, ak ste naliehaví, môžeme pre vás tiež pripraviť svadobné šaty v požadovanom čase. Musíte však zaplatiť príplatok.

6. Kedy môžem získať šaty po objednaní?

Po prijatí platby vám pošleme e-mail s potvrdením objednávky a objednávku, aby ste znova potvrdili všetky podrobnosti svojej objednávky vrátane štýlu objednávky, farby, veľkosti, podrobností o doručení atď. Keď dostaneme potvrdenie, začneme vyrábať šaty, ktoré budú trvať asi 12 až 15 pracovných dní (venujte pozornosť, 12 až 15 pracovných dní vylučuje bežné víkendy a sviatky). Po odoslaní objednávky vám pošleme číslo zásielky, aby ste mohli osobne sledovať svoju objednávku.

Všetky šaty sú zasielané leteckou expresnou spoločnosťou. Odhadujte čas doručenia, keď vám pošleme objednávku, aby sme vás mohli sledovať na konkrétnej webovej stránke sledovania online, dostanete e-mail.

7. Je fyzické oblečenie rovnaké ako na obrázku?

naše fyzické šaty sú o 90% podobné v porovnaní s obrázkom. Farba má tiež farebné tieňovanie v porovnaní s obrázkom šaty.

8. Ako sa môžem rozhodnúť, akú veľkosť objednať?

Naša tabuľka veľkostí je nezávislá. Ak chcete zvoliť najlepšiu veľkosť pre vás, pozrite si tabuľku veľkostí na stránke produktu a pozrite si merania pod každou veľkosťou. Informácie o tom, ako sa merať, nájdete aj v našom sprievodcovi meraním.
Aby sme sa ubezpečili, že šaty vám dobre padnú, odporúčame vám tiež zvoliť si vlastnú veľkosť, čo znamená, že šaty vyrábame na základe vašich presných rozmerov.

9. Ako nájdem svoju veľkosť?

Dôrazne odporúčame, aby ste svoje merania nechali vykonať profesionálnou krajčírkou / krajčírkou, aby ste zaistili presné meranie pred zakúpením akýchkoľvek odevov online. Poskytli sme tabuľku štandardných rozmerov, z ktorej si môžete vybrať, či potrebujete šaty štandardnej veľkosti.

10. Je farba obrázka rovnaká ako farba oblečenia?

Naše farebné mapy online boli upravené tak, aby zobrazovali farbu čo najbližšie k farbe skutočných textílií. Rozlíšenie kamery a počítačové monitory však môžu znamenať, že farba sa môže medzi fotografiami a skutočnou látkou mierne líšiť. Farby podliehajú skutočným šatám, ktoré dostanete.

11. Ako môžem zobraziť ceny na vašom webe v rôznych menách?

Ceny si môžete zobraziť v rôznych menách pomocou rozbaľovacej ponuky Meny v hornej časti ľavého panela našej domovskej stránky.

12. Prečo som nepodal objednávku?

Niektorí z našich klientov poskytli spätnú väzbu o zlyhaní pri zadávaní objednávky. Je nám veľmi ľúto nepríjemností spôsobených preťažením siete. Buďte trpezliví alebo pošlite e-mail priamo zástupcom našich služieb zákazníkom. Možno nebudeme môcť okamžite reagovať z dôvodu časového rozdielu, ale urobíme to čo najskôr.

13. Môžete si urobiť šaty podľa obrázkov, ktoré poskytujem?

Môžeme to urobiť pre najbežnejšie vzory. Zašlite nám svoje fotografie e-mailom so všetkými špecifikáciami. Niekedy je ťažké nájsť látky, ktoré ste si položili, alebo špeciálne požiadavky na strih, ktoré sú mimo našich možností. Po tom, ako si naši odborní dizajnéri a návrhári preveria obrázky, môžeme vás informovať, či to dokážeme.

14. Môžete si šaty urobiť presne podľa obrázkov, ktoré pošlem?

Áno, môžme! Vítame vaše prichádzajúce fotografie kedykoľvek! Pošlite nám fotografie šiat e-mailom, my ich starostlivo preskúmame a odpovieme vám čo najskôr. Potom budeme požadovať primeranú cenu vrátane prepravných nákladov.

15.Ako merať?

Pre šaty, ktoré sa vám veľmi hodia, ponúkame metódu merania. Všetky šaty budú vyrobené presne na mieru.

16. Sú to použité šaty?

Všetky plášte a výrobky, ktoré ponúkame, sú nové. Neakceptujeme alebo neponúkame ďalší predaj.

'Štandardné Doručenie' Odhad nákladov na dopravu: €0.00